IngeriiZoNe.Com[89.44.246.119:27015]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
radio
Ultimele subiecte
» amx_gamemenu
Regulament server IngeriiZoNe.Com EmptyJoi Oct 20, 2011 8:05 am Scris de TIPUL

» Buna Seara
Regulament server IngeriiZoNe.Com EmptyMier Oct 19, 2011 12:01 pm Scris de Mace

» Poze/demo codatii IGR - Trafikntul
Regulament server IngeriiZoNe.Com EmptyMier Oct 19, 2011 9:48 am Scris de Mace

» Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!
Regulament server IngeriiZoNe.Com EmptyMier Oct 19, 2011 9:46 am Scris de TIPUL

» Ne mutam in casa noua!!
Regulament server IngeriiZoNe.Com EmptyMier Oct 19, 2011 8:18 am Scris de Mace

» Bancuri bune / Bancuri cu playeri /admini
Regulament server IngeriiZoNe.Com EmptyMier Oct 19, 2011 3:34 am Scris de yamakuza

» filmulete haioase
Regulament server IngeriiZoNe.Com EmptyMar Oct 18, 2011 9:05 am Scris de Mace

» Jocuri PC
Regulament server IngeriiZoNe.Com EmptyMar Oct 18, 2011 7:52 am Scris de mizelash

» Posibila revenire!
Regulament server IngeriiZoNe.Com EmptyLun Oct 17, 2011 1:16 pm Scris de gonococu

Statistici
Avem 281 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: cazare7U

Membrii nostri au postat un numar de 5470 mesaje în 450 subiecte
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 12, Joi Iul 21, 2011 10:11 am
CURRENT MAP

Regulament server IngeriiZoNe.Com

In jos

Regulament server IngeriiZoNe.Com Empty Regulament server IngeriiZoNe.Com

Mesaj Scris de 3n3rgy Vin Iun 03, 2011 11:14 pm

1. Nu se da restart deoarece toate hartile sunt cu respawn.
2. Jucatorii de pe server se trateaza cu un minim de RESPECT. (injuriile la adresa unui player se vor sanctiona sever)
3. Nu se fac locuri la cererea jucatorilor sau pentru prieteni apropiati.
4. Certurile dintre 2 admini in vazul tuturor , si injuriile la adresa unui alt admin se vor sanctiona depinde de severitatea actiunilor .
5. Banurile se dau doar pt motive INTEMEIATE:
- folosirea de CHEAT-URI , dupa o prealabila urmarire a suspectilor , screenshot , demo .
6. Este interzis BAN/KICK/SLAY asupra altor admini exceptand cazurile in care regula numarul 4 este indeplinita sau in situatia in care se considera impetuos necesar pentru buna desfasurare a lucrurilor pe server, de un admin cu rang mai mare.
7. Discutia intre admini se face folosind amx_chat sau amx_psay
8. Adminele sunt personale si orice folosire de catre alti jucatori va atrage dupa sine suspendarea acestora.
9. Schimbarea harti curente inaintea expirarii timpului normal de joc se face doar de comun acord cu TOTI admini prezenti in acel moment pe server si doar prin vot.
10. Hartile se schimba numai prin vot.
11. Nu se va folosi un limbaj indecent pe acest server . (chiar si daca sunteti insultat nu ripostati fiindca respectivul va primi gag , daca insa sunteti insultat de un admin , faceti printuri si postati pe forum )
12. Nu se cer locuri / admin-uri / slot-uri.
13. Este interzisa utilizarea numelor obscene sau cu conotatie sexuala.
14. Nu se va cere socoteala unui admin vis-a-vis de comenzile folosite. Reclamatiile se fac pe acest forum.
15. Adminii trebuie tratati cu respect.
16. Nu folositi coduri ca primiti BAN Permanent in caz ca aveti ip routabil avem FUCK OFF sau CENSURE.
17. Amenintarile la adresa serverului (flood , hacking) vor fi pedepsite cu Ban Permanent .
18. Pe server se joaca CS nu se face chat, vorbiti strictul necesar.
19. Fiecare jucator si admin trebuie sa aiba un limbaj cat mai decent sau va fi sanctionat cu GAG prima oara , KICK a 2 a , iar daca nu inceteaza a 3 a oara BANIP 100 minute.
20.Fiecare admin trebuie sa respecte rangul celorlalti admini mai mari!
21.Un admin trebuie sa ajunga cel putin la gradul de colonel, pentru a nu mai fi nevoit sa posteze dovezile banurilor pe forum ( bineinteles trebuie sa pastreze in calculator dovezile respective in caz de i se cer explicatii ), considerandu-se ca trainingul lui pana la acel rang s-a terminat si astfel i se da incredere din partea comunitatii in ceea ce priveste banurile sale...deci multa bafta!! Wink
22.Pe server este permis bunny hopul in limitele bunului simt...fara mega jumpuri;
23.Daca adminii observa un player care face reclama pe server in chat, i se da gag 10 min si apoi il atentioneaza;daca acelasi player repeta actiunea ban 100 min cu reason "reclama";daca se mai intampla si a treia oara, ban permanent si are interzis pe server...
24.Daca aceeasi admini observa un player ca face reclama ce ar atinge integritatea comunitatii noastre prin nickul lui, este obligat sa schimbe nickul playerului si sa il atentioneze;daca acest player nu renunta si face acelasi gest a doua oara, adminul este obligat sa ii dea ban 100 cu reason "reclama";daca se repeta a treia oara, ban permanent si are interzis pe server...
25.Orice admin e obligat sa tina dovezile in calculator timp de 2 saptamani cel putin si o data la 2 saptamani sa prezinte dovezile daca acestea i se cer.
26.Este interzisa folosirea microfonului pe server deoarece produce lag cei care il folosesc trebuiesc anuntati sa nu il mai foloseasca daca continua se da gag iar apoi kick si daca nici asa nu merge ban 100 de min.
27. Nici un admin nu are voie sa foloseasca alt nume decat cel pe care are adminul (steam /ip sau cu parola)
ATENTIE !!! Cine nu respecta acest regulament va fi sanctionat ! ATENTIE !!! Nimeni nu e mai presus de acest regulament !


3n3rgy
3n3rgy
Administrator

Mesaje : 664
Data de inscriere : 03/06/2011
Localizare : Iasi

https://ingeriizone.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum