IngeriiZoNe.Com[89.44.246.119:27015]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
radio
Ultimele subiecte
» amx_gamemenu
Un ultim Avertisment!!! EmptyJoi Oct 20, 2011 8:05 am Scris de TIPUL

» Buna Seara
Un ultim Avertisment!!! EmptyMier Oct 19, 2011 12:01 pm Scris de Mace

» Poze/demo codatii IGR - Trafikntul
Un ultim Avertisment!!! EmptyMier Oct 19, 2011 9:48 am Scris de Mace

» Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!
Un ultim Avertisment!!! EmptyMier Oct 19, 2011 9:46 am Scris de TIPUL

» Ne mutam in casa noua!!
Un ultim Avertisment!!! EmptyMier Oct 19, 2011 8:18 am Scris de Mace

» Bancuri bune / Bancuri cu playeri /admini
Un ultim Avertisment!!! EmptyMier Oct 19, 2011 3:34 am Scris de yamakuza

» filmulete haioase
Un ultim Avertisment!!! EmptyMar Oct 18, 2011 9:05 am Scris de Mace

» Jocuri PC
Un ultim Avertisment!!! EmptyMar Oct 18, 2011 7:52 am Scris de mizelash

» Posibila revenire!
Un ultim Avertisment!!! EmptyLun Oct 17, 2011 1:16 pm Scris de gonococu

Statistici
Avem 281 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: cazare7U

Membrii nostri au postat un numar de 5470 mesaje în 450 subiecte
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 12, Joi Iul 21, 2011 10:11 am
CURRENT MAP

Un ultim Avertisment!!!

+10
licoare
mota
canapele
IGR - Fallen Angel
klauss*
FeNoMeN aScUnS
Carlos
Dany
IGR - KingDamian
3n3rgy
14 participanți

In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de 3n3rgy Joi Iun 30, 2011 8:46 am

Am observat in ultimele zile ca pe server bate vantul de cati admini sunt...Ma uit in lista si ma minunez:incredibil cat de multi sunt si cati au activitate...Iar codatii colcaie...
Dragii mei, nu ma cunoasteti personal, nu va cunosc...Si consider lipsa de respect atitudinea zeflemista pe acest server...nu voi plati un server de codati niciodata!!!
Deci incepand de astazi, cei care nu au activitate pe server si nu vor tine redirecte, nu vor fi retrogradati ci direct stersi din lista acestei comunitati de admini...Daca se ocupa cineva cu plata acestui server, puteati avea macar bunul simt sa va faceti treaba cu demnitate sau sa renuntati si sa lasati pe altii de nu sunteti in stare...
In concluzie, cei care vor sa faca parte din familie, vor ramane si daca vin pe la Iasi vom iesi la o bere impreuna fara probleme...Restul, sa ne lase ca mai mult incurca!!!
Sper ca am fost destul de clar in exprimare si ca sa fiu sincer, la cata dezamagire am in acest moment fata de unii admini, cred ca am relatat situatia grava de pe server prea frumos!!!

3n3rgy
3n3rgy
Administrator

Mesaje : 664
Data de inscriere : 03/06/2011
Localizare : Iasi

https://ingeriizone.forumgratuit.ro

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de IGR - KingDamian Joi Iun 30, 2011 11:05 pm

Eu mias face treaba .. da unde nu miai zis parola de la slot n-am cum...pe bune..

IGR - KingDamian
Membri

Mesaje : 37
Data de inscriere : 06/06/2011
Varsta : 25
Localizare : Prahova

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de Dany Vin Iul 01, 2011 12:47 am

taci damian...pe tine nu team vazut pe server de 100 de ani...si eu intru in fiecare zi
Dany
Dany
Membri

Mesaje : 457
Data de inscriere : 05/06/2011

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de Carlos Vin Iul 01, 2011 1:30 am

daca regulile sunt acestea o sa fiu nevoit sa va parasesc, dar nu din cauze imputabile mie.
dupa cum bine stii 3n3rgy am o problema cu redirectele si chiar dupa ce a incercat Tipu sa ma ajute prin intermediul TeamWiewer si daca nu ma insel chiar si tu ai incercat se pare ca sunt ceva probleme tehnice cu pc-ul sau cu conexiunea mea la net.
daca altfel nu se poate macar lasa-mi un slot rezervat ptr nickul meu sa intrudeoarece dupa cum poate ai observat serverul este aproape intotdeuna plin (asta nu stiu daca de la redirecte sau nu ca observ cam tot aceeasi jucatori).
din pacate timpul si chestiunile zilnice nu-mi permit sa fiu prezent pe server in masura in care m-as dori-o eu dar as vrea macar sa joc pe acest server in continuare de placere.
Howgh!
Carlos
Carlos
Membri

Mesaje : 77
Data de inscriere : 14/06/2011

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de FeNoMeN aScUnS Vin Iul 01, 2011 3:42 am

Eu intru destul pe SVR .... acuma o sa intru si mai bine pt ca azi am terminat cu practica Very Happy



Si 3n3rgy am gasit problema cu red... am virus in pc <<<< maine o sa imi schimb wind si o sa tin de Sambata Razz

ms
FeNoMeN aScUnS
FeNoMeN aScUnS
Vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 07/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Aiud

https://ingeriizone.forumgratuit.ro/

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de klauss* Vin Iul 01, 2011 4:11 am

Carlos eu te-as sfatui sa apelezi la Mace....am avut probleme cu redirectele ,de vreo 2 zile ma chinui cu ele si aseara am stat cel putin o jumatate de ora pentru redirecte..si intr-un final a reusit !
''Revenind la oile noastre'' cu activitatea pe server ,ce pot sa spun: vara asta o sa fiu activ in mare parte dar din toamna se cam schimba lucrurile.e ultimul an la liceu si ma asteapta la final un examen cam greu ! cu redirectele nu cred ca o sa fie o problema nici acum nici in viitor am sa le tin ! Good luck everybody ! cheers
klauss*
klauss*
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 05/06/2011
Varsta : 30
Localizare : London

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de IGR - KingDamian Vin Iul 01, 2011 6:31 am

@dany: stii de ce nu mai vazut..1 am avut un cs care avea arma pe mana stanga si nu puteam sa joc..2 nu ma joc toata ziua cs ma joc metin sau gta ,, sau ies afara..

Daca imi da un mass 3n3rgy cu parola de la slot as putea sa mai fiu pe server da asa..nu mai are rost pe bune..

IGR - KingDamian
Membri

Mesaje : 37
Data de inscriere : 06/06/2011
Varsta : 25
Localizare : Prahova

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de Dany Vin Iul 01, 2011 6:49 am

da ce fara slot nu poti juca? sau tu joci pentru slot sau admin.....daca nu are rost cum spui treaba ta...tu stii mai bine


Ultima editare efectuata de catre Dany in Vin Iul 01, 2011 12:36 pm, editata de 1 ori
Dany
Dany
Membri

Mesaje : 457
Data de inscriere : 05/06/2011

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de 3n3rgy Vin Iul 01, 2011 9:37 am

IGR - KingDamian a scris:@dany: stii de ce nu mai vazut..1 am avut un cs care avea arma pe mana stanga si nu puteam sa joc..2 nu ma joc toata ziua cs ma joc metin sau gta ,, sau ies afara..

Daca imi da un mass 3n3rgy cu parola de la slot as putea sa mai fiu pe server da asa..nu mai are rost pe bune..

Damian..serios acum...spor la metin si gta...Noi ne vedem de treaba noastra aici in continuare...
3n3rgy
3n3rgy
Administrator

Mesaje : 664
Data de inscriere : 03/06/2011
Localizare : Iasi

https://ingeriizone.forumgratuit.ro

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de IGR - Fallen Angel Vin Iul 01, 2011 12:57 pm

3n3rgy dupa cum stii foarte bine ca am anuntat la absenta admini eu sunt in sesiune... si acuma serios chiar daca te superi pt mine este mai importanta facultatea decat cs... imi pare rau daca te superi dar eu o sa tin redirecte o sa ajut cum pot dar sesiunea asta ma cam omoara... daca vrei sterge-mi adminu si gata dar macar anunta-ma ca sa stiu si eu.... oricum o sa joc pe ingerii in continuare... stiu ca tu bagi banii in acest server stiu ca e foarte greu dar crede-ma cs-ul nu imi ofera un loc de munca in schimb facultatea da! deci tre sa ma axez pe aceasta sesiune si dupa cs....
IGR - Fallen Angel
IGR - Fallen Angel
Membri

Mesaje : 141
Data de inscriere : 05/06/2011

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de canapele Sam Iul 02, 2011 2:32 am

si eu o sa incerc sa fiu mult maiactiv Very Happy Very Happy

canapele
Admin

Mesaje : 122
Data de inscriere : 05/06/2011

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de IGR - KingDamian Dum Iul 03, 2011 8:26 am

nustu 3n3rgy da mai chemat pe server sa ii faci in ciuda lu andreidmtr.. da miai dat slot si nici parola nu miai zis-o.. eu mai joc cs da cum acest topic zice daca nu faci nimik cu slotu sau admini il scoti..
Si inainte vb cu mine si miai dat slot fara sa imi zici parola... acuma c-am ma zgonesti dupa server..si daca am IGR raman cu el si daca il scot tot inger sunt.. am fost si tot sunt

Nu ca sunt jmecher sau ca sar pe voi cu rautate da nici parola de la slot nu mio zici si nu pot sa prind codatii..

Sau Jumper imi zicea in alt topic ... noi te primim da sa nu joci codat sau ceva de genu..de cand sunt eu nu era el pe server.. atuncea..si asta e sa ma loati peste picior sau ce... nustu..

@Dany: am voie sa vorbesc deci le spui la alti sa taca ok?

IGR - KingDamian
Membri

Mesaje : 37
Data de inscriere : 06/06/2011
Varsta : 25
Localizare : Prahova

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de mota Dum Iul 03, 2011 10:22 am

Nu stiu daca e treaba mea sau nu. Pot spune ca treburile dintre noi si andrei ne-a facut sa fim ma intelegatori si mai respectuosi asa vad eu lucrurile din propriul punct de vedere.
Damian tin sa iti recomand acum si pe viitor in viata de zi cu zi daca nu iti tii promisiunile nu vei avea parte de intelegere sau respect. 3n3rgy ti-a spus clar ,,nu ne-ai onorat cu prezenta
spor la ceea ce faci tu''. Un fel de a spune ca nu se poate sa ti se dea ceva de care tu nu te folosesti. Bafta in tot ce vei face tu eu nu am nimic personal cu tine.
mota
mota
Administrator

Mesaje : 85
Data de inscriere : 03/06/2011
Localizare : ici colo

http://romaniascnet.blogspot.com/

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de 3n3rgy Dum Iul 03, 2011 11:32 am

IGR - KingDamian a scris:nustu 3n3rgy da mai chemat pe server sa ii faci in ciuda lu andreidmtr.. da miai dat slot si nici parola nu miai zis-o.. eu mai joc cs da cum acest topic zice daca nu faci nimik cu slotu sau admini il scoti..
Si inainte vb cu mine si miai dat slot fara sa imi zici parola... acuma c-am ma zgonesti dupa server..si daca am IGR raman cu el si daca il scot tot inger sunt.. am fost si tot sunt

Nu ca sunt jmecher sau ca sar pe voi cu rautate da nici parola de la slot nu mio zici si nu pot sa prind codatii..

Sau Jumper imi zicea in alt topic ... noi te primim da sa nu joci codat sau ceva de genu..de cand sunt eu nu era el pe server.. atuncea..si asta e sa ma loati peste picior sau ce... nustu..

@Dany: am voie sa vorbesc deci le spui la alti sa taca ok?

Ti-am dat si PM pe forum, Damian, cu parola...
Si lasa bravada pe forum ca incepi sa ma superi..Nu stiu care dintre noi are datorie la care...Asa ca vezi-ti de jocurile tale si lasa-ne pe noi in pace..Cine nu ne ajuta cu nimic si nu ne onoreaza cu prezenta nu este de neinlocuit...Daca lasai ceva bun in urma ta imi parea rau ca nu intri...sa intri asa, la misto odata la 2 luni, nu ms..Nu avem nevoie...Intra pe serverele tale preferate...Nu ai fost si nu vei fi niciodata inger pentru ca nu stii ce inseamna...Un player care a jucat codat cel putin o data nu se poate numi inger ci demon...Asa ca..Multa Bafta!
3n3rgy
3n3rgy
Administrator

Mesaje : 664
Data de inscriere : 03/06/2011
Localizare : Iasi

https://ingeriizone.forumgratuit.ro

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de licoare Dum Iul 03, 2011 9:25 pm

Si eu termin acum scoala mai am saptamana asta si am terminat.. dupa saptamana asta o sa fiu si eu mult mai activ
licoare
licoare
Vip

Mesaje : 137
Data de inscriere : 12/06/2011
Varsta : 28

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de FeNoMeN aScUnS Lun Iul 04, 2011 4:15 am

cum sa nu sti parola la admin sau la slot:))Smile)Smile)


nu cred ca nu ti-o ziso 3n3rgy
FeNoMeN aScUnS
FeNoMeN aScUnS
Vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 07/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Aiud

https://ingeriizone.forumgratuit.ro/

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de iNk a.k.a Mitzu_Deadline Lun Iul 04, 2011 4:54 am

de obicei 3n3rgy intreaba pe cel care ia slot sau admin ce parola vrea...
iNk a.k.a Mitzu_Deadline
iNk a.k.a Mitzu_Deadline
Moderator Local

Mesaje : 182
Data de inscriere : 09/06/2011
Varsta : 31
Localizare : Targoviste,Dambovita

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de WooFer Lun Iul 04, 2011 9:11 am

Damian , cu redirectele care se tin imposibil sa nu intri.Ce-ti trebuie neaparat slot daca joci metin sau GTA. Cand ai timp poti intra si fara slot.
WooFer
WooFer
Admin

Mesaje : 100
Data de inscriere : 05/06/2011
Localizare : PLOIESTI

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de IGR - KingDamian Mar Iul 05, 2011 7:20 am

ma.. nu am zis ca vreau slotu da cand am facut cererea de slot toti PRO da nici un fel de pm la parola.. si as juca si acu da nu pot nustu ce are cs de nu pot muta arma pe mana stanga,... am incercat prin 3 metode si nik:(

3n3rgy: ce am scris mai sus e ca nu pot muta arma si nu mai pot juca bine..poate o fi de la windous..cand am jucat codat miam cerut scuze sau ai uitat mati iertat daca nu nu eram nici pana acu pe forumu asta..nici pe server..si inger sunt ca pe toate forumurile sau jocurile intru numai cu IGR - KingDamian si toata lumea zice de la ce provine IGR..asa ca nu arunc IGR in iad..

!Daca cineva stie sa ma ajute cu un cs bun.lam luat pe acela care mia zis mace si la fel daca e careva sa imi dea un cs bun si sa ma ajute sa schimb arma pe mana dreapta.. o sa fiu on 12/24.

Deci cine ma poate ajuta id: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

IGR - KingDamian
Membri

Mesaje : 37
Data de inscriere : 06/06/2011
Varsta : 25
Localizare : Prahova

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de licoare Mar Iul 05, 2011 8:04 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Incearca aici.. ia-ti cs asta..
licoare
licoare
Vip

Mesaje : 137
Data de inscriere : 12/06/2011
Varsta : 28

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de Carlos Mar Iul 05, 2011 10:29 am

IGR - KingDamian a scris:ma.. nu am zis ca vreau slotu da cand am facut cererea de slot toti PRO da nici un fel de pm la parola.. si as juca si acu da nu pot nustu ce are cs de nu pot muta arma pe mana stanga,... am incercat prin 3 metode si nik:(

3n3rgy: ce am scris mai sus e ca nu pot muta arma si nu mai pot juca bine..poate o fi de la windous..cand am jucat codat miam cerut scuze sau ai uitat mati iertat daca nu nu eram nici pana acu pe forumu asta..nici pe server..si inger sunt ca pe toate forumurile sau jocurile intru numai cu IGR - KingDamian si toata lumea zice de la ce provine IGR..asa ca nu arunc IGR in iad..

!Daca cineva stie sa ma ajute cu un cs bun.lam luat pe acela care mia zis mace si la fel daca e careva sa imi dea un cs bun si sa ma ajute sa schimb arma pe mana dreapta.. o sa fiu on 12/24.

Deci cine ma poate ajuta id: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

si marmota invelea ciocolata in staniol Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Carlos
Carlos
Membri

Mesaje : 77
Data de inscriere : 14/06/2011

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de cocolinocelpufos Mier Aug 10, 2011 11:23 am

king damian : esti un pustiulica fustrat care de cand a aparut comunitatea ingerilor umbli numai dupa admin!!! Smile)) dar atat de batut in cap esti ca niciodata nu ai avut Smile)))

cocolinocelpufos
Membri

Mesaje : 12
Data de inscriere : 10/08/2011

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de Dany Mier Aug 10, 2011 11:25 am

damian nu mai este cu noi....asa ca nu are rost sai mai zici ceva Razz
Dany
Dany
Membri

Mesaje : 457
Data de inscriere : 05/06/2011

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de TIPUL Dum Sept 25, 2011 7:02 am

Carlos a scris:
IGR - KingDamian a scris:ma.. nu am zis ca vreau slotu da cand am facut cererea de slot toti PRO da nici un fel de pm la parola.. si as juca si acu da nu pot nustu ce are cs de nu pot muta arma pe mana stanga,... am incercat prin 3 metode si nik:(

3n3rgy: ce am scris mai sus e ca nu pot muta arma si nu mai pot juca bine..poate o fi de la windous..cand am jucat codat miam cerut scuze sau ai uitat mati iertat daca nu nu eram nici pana acu pe forumu asta..nici pe server..si inger sunt ca pe toate forumurile sau jocurile intru numai cu IGR - KingDamian si toata lumea zice de la ce provine IGR..asa ca nu arunc IGR in iad..

!Daca cineva stie sa ma ajute cu un cs bun.lam luat pe acela care mia zis mace si la fel daca e careva sa imi dea un cs bun si sa ma ajute sa schimb arma pe mana dreapta.. o sa fiu on 12/24.

Deci cine ma poate ajuta id:

si marmota invelea ciocolata in staniol Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


carlos ai ams tot cu glume in program si da eu am incercat o data sa i fac redirectele lui carlos si nu am reusit
TIPUL
TIPUL
Membri

Mesaje : 133
Data de inscriere : 25/09/2011
Varsta : 34
Localizare : copsa mica

http://www.ingeriizone.com

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de 3n3rgy Dum Sept 25, 2011 8:28 am

E vechi rau subiectul.. Smile
Closed/
3n3rgy
3n3rgy
Administrator

Mesaje : 664
Data de inscriere : 03/06/2011
Localizare : Iasi

https://ingeriizone.forumgratuit.ro

Sus In jos

Un ultim Avertisment!!! Empty Re: Un ultim Avertisment!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum