IngeriiZoNe.Com[89.44.246.119:27015]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
radio
Ultimele subiecte
» amx_gamemenu
De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede EmptyJoi Oct 20, 2011 8:05 am Scris de TIPUL

» Buna Seara
De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede EmptyMier Oct 19, 2011 12:01 pm Scris de Mace

» Poze/demo codatii IGR - Trafikntul
De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede EmptyMier Oct 19, 2011 9:48 am Scris de Mace

» Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!
De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede EmptyMier Oct 19, 2011 9:46 am Scris de TIPUL

» Ne mutam in casa noua!!
De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede EmptyMier Oct 19, 2011 8:18 am Scris de Mace

» Bancuri bune / Bancuri cu playeri /admini
De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede EmptyMier Oct 19, 2011 3:34 am Scris de yamakuza

» filmulete haioase
De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede EmptyMar Oct 18, 2011 9:05 am Scris de Mace

» Jocuri PC
De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede EmptyMar Oct 18, 2011 7:52 am Scris de mizelash

» Posibila revenire!
De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede EmptyLun Oct 17, 2011 1:16 pm Scris de gonococu

Statistici
Avem 281 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: cazare7U

Membrii nostri au postat un numar de 5470 mesaje în 450 subiecte
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 12, Joi Iul 21, 2011 10:11 am
CURRENT MAP

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

+4
FeNoMeN aScUnS
Dany
3n3rgy
WooFer
8 participanți

In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de WooFer Lun Aug 01, 2011 9:13 am

Vreau sa va spun ca sunt chiar profund dezamagit de atitudinea unor "colegi" pe care, chiar i-am crezut colegi. Domnul Carlos , a dat dovada de lasitate ,cuvant pe care chiar el l-a folosit daca mi-aduc bine aminte cand il critica pe Fallen. Astfel, a depus o cerere ptr admin pe forumul unui srv, ignorand macar sa anunte ca vrea sa plece. Asta este o problema de principiu, ptr ca , in fond, nu ii taia nimeni capul.

3n3rgy , pe care eu il cunosc de aprox. un an , din pacate doar virtual, dar am reusit sa imi dau seama de caracterul sau integru, a acordat sanse multora de aici,dupa parerea mea cam usor cateodata .( eu n-as fi acordat usor sloturi sau admine -- dar el a mizat pe bunul simt al fiecaruia).

Sunt sigur ca cei ce au plecat se vor intoarce intr-un final , deoarece nu vor gasi pe alte srv maturitatea si corectitudinea de aici. Si eu ,sigur voi vota Contra.
WooFer
WooFer
Admin

Mesaje : 100
Data de inscriere : 05/06/2011
Localizare : PLOIESTI

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de 3n3rgy Lun Aug 01, 2011 9:45 am

Urat Carlos...De adminat abia ai adminat aici, deci clar nu poti admina in 2 locuri..DIn pacate ai ales din alte considerente.De sunt cele bune sau nu, iti vei da seama in scurt timp..Eu stiu deja.Totusi pacat ca nu ai anuntat de aceasta decizie...era frumos.
Multa bafta in noul drum, Anjin-San Sad
Mai jos ai motivul pentru care de astazi te eliberez de povara adminului si nu numai pe acest server si in aceasta comunitate.

- Numele: carlos
- Varsta: 33 ani
- ID: y4ucarlos
- LINK GAMETRACKER : ??????
- Esti dispus sa tii redirecte? Daca da cate ?:nu/ m-am chinuit de cateva ori cu colegii prin reamwiever si nu mai i-mi trebuie

- Am citit regulamentul si informatiile despre admin si cred ca m-as descurca, o sa fie putin mai greu cu ierarhiile pe aici(god, semi-god, muritor..)
p.s. as vrea sa joc cu nick= IGR - carlos aka Anjin-san (vezi Shogun de James Clavell )
3n3rgy
3n3rgy
Administrator

Mesaje : 664
Data de inscriere : 03/06/2011
Localizare : Iasi

https://ingeriizone.forumgratuit.ro

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de WooFer Lun Aug 01, 2011 11:05 am

Nu stiu daca poate vedea , deoarece i-ai suspendat drepturile, iar sa muti topicul ...

E ok ..Cel mai bine asa Smile
WooFer
WooFer
Admin

Mesaje : 100
Data de inscriere : 05/06/2011
Localizare : PLOIESTI

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de Dany Lun Aug 01, 2011 11:22 am

urat si din partea lui.....anuntati frate ca vreti sa plecati....sa stim si noi...nu asa pe shustake
Dany
Dany
Membri

Mesaje : 457
Data de inscriere : 05/06/2011

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de FeNoMeN aScUnS Lun Aug 01, 2011 11:23 am

da si din partea lui urat dar asta eee.......





Bafta
FeNoMeN aScUnS
FeNoMeN aScUnS
Vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 07/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Aiud

https://ingeriizone.forumgratuit.ro/

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de IGR - Fallen Angel Lun Aug 01, 2011 12:19 pm

este pur si simplu alegerea lui. nu tre sa il terfeliti si sa va luati de el. nu-i mai place aici se muta. sau a gasit ce vroia in alta parte.
IGR - Fallen Angel
IGR - Fallen Angel
Membri

Mesaje : 141
Data de inscriere : 05/06/2011

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de 3n3rgy Lun Aug 01, 2011 12:37 pm

Cine ii terfeleste numele?..Nu incerca sa isti scandal aiurea ca Nu e cazul...Si daca tot ai gasit la noul camin ce Nu gasesti aici, pentru ce naiba ne Mai deranjezi pe noi?..Te rog sa iti vezi de treaba la noua casa sa Nu o pierzi Si pe aia...
3n3rgy
3n3rgy
Administrator

Mesaje : 664
Data de inscriere : 03/06/2011
Localizare : Iasi

https://ingeriizone.forumgratuit.ro

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de IGR - Fallen Angel Lun Aug 01, 2011 1:03 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
daca aveti decenta si curiozitate..........................
IGR - Fallen Angel
IGR - Fallen Angel
Membri

Mesaje : 141
Data de inscriere : 05/06/2011

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de lambada Lun Aug 01, 2011 1:17 pm

IGR - Fallen Angel a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
daca aveti decenta si curiozitate..........................

acolo au drepturi doar cei care au acces la acel topic......cred ca doar de la moderatori in sus.

lambada
Moderator Local

Mesaje : 76
Data de inscriere : 12/06/2011

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de IGR - Fallen Angel Lun Aug 01, 2011 2:02 pm

stai linistit ca nu o pierd;)
IGR - Fallen Angel
IGR - Fallen Angel
Membri

Mesaje : 141
Data de inscriere : 05/06/2011

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de 3n3rgy Lun Aug 01, 2011 10:14 pm

Ok..Then Go Go Go!Va este voua de jucat CS pe si in conditii doar Ingerii, cum ii este lui Basescu de tara asta.
3n3rgy
3n3rgy
Administrator

Mesaje : 664
Data de inscriere : 03/06/2011
Localizare : Iasi

https://ingeriizone.forumgratuit.ro

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de Mace Mar Aug 02, 2011 4:53 am

ah ce bine. tocmai am scapat de cearta cu vecinii de la parter ca vor sa scoata bancile puse in fata blocului, dar am mai gasit un loc sa ma descarc Very Happy
sa inceapa critica...

WooFer a scris:Domnul Carlos , 1.a dat dovada de lasitate ,cuvant pe care chiar el l-a folosit daca mi-aduc bine aminte cand il critica pe Fallen. Astfel, a depus o cerere ptr admin pe forumul unui srv, ignorand macar sa anunte ca vrea sa plece.
2.Vreau sa va spun ca sunt chiar profund dezamagit de atitudinea unor "colegi" pe care, chiar i-am crezut colegi.
1. subliniez "vrea sa plece" ! cine a spus ca vrea sa plece ? sau ce ti-a dat tie impresia ca vrea sa plece ? simplul fapt ca vrea sa mai ajute un server pe langa al vostru ? sau ce ? spune-mi ca nu m-am prins. daca dupa atat timp de cand adminati cu el nu ati ajuns sa-l cunoasteti in asa fel incat sa stiti ca nu ar renunta la un server fara un motiv intemeiat. sunteti praf...
2. sincer. cel dezamazit sunt EU ! .. "chiar profund dezamagit de atitudinea unor "colegi" pe care, chiar i-am crezut colegi. " ! asta o pot spune.. ca deh.. se potriveste mai bine la mine decat la tine. sincer woofer ma asteptam la mai mult din partea ta, mai ales ca ai o varsta totusi.
mai adaug un punct.. 3. momentul cand l-a criticat pe fallen... si eu l-as fi criticat daca as fi vazut topicul mai repede. putea spune motivul ca nu era capat de lume.

3n3rgy a scris: Urat Carlos...De adminat abia ai adminat aici, deci clar nu poti admina in 2 locuri..DIn pacate ai ales din alte considerente.De sunt cele bune sau nu, iti vei da seama in scurt timp..Eu stiu deja.Totusi pacat ca nu ai anuntat de aceasta decizie...era frumos.
Multa bafta in noul drum, Anjin-San Sad
sincer daniele.. chiar nu ma asteptam.. ai si tu ceva timp de cand adminezi cu el dar nici tu nu-l cunosti deloc... ai pierdut un admin mai bun decat 95% din adminii ramasi.( nu exagerez cu procentajul respectiv)
e adevarat ca tii serverul pe banii tai. dar o faci pentru playeri.. alt motiv nu cred ca exista. ca playerii sa se simta bine ai nevoie de admini. ca adminii sa se simta bine nu e nevoie de impui reguli stupide cum ar fi: " Nu aveti voie sa intrati pe forumul x sau serverul y". nu tu decizi unde au ei voie sau nu sa intre. ai acest avantaj pe serverul si forumul tau, dar atat! ma gandeam ca fazele cand avertizai adminii ca le scoti accesele daca intra pe alte servere sunt izolate. dar m-am inselat. carlos nu avea de gand sa paraseasca comunitatea asta, si te asigur ca e in stare sa admineze pe mult mai multe servere decat crezi tu... nu spun toate astea cu rautate, ci doar imi expun parerea. poate va trezeste putin.

@dany: nu stiu de cat timp il stii pe carlos. am impresia ca vorbesti din ce observi. daca nu-l bine pe carlos poate faceam la fel

@fenomen: tu sincer vorbesti doar ca sa te aflii in treaba.. ia o pauza.

@All: eu va vorbeam de bine fratilor.. da' voi demonstrati exact contrariul a tot ce spuneam eu Neutral
e adevarat ca nu prea am stat pe server si nici forum atat cat puteam sta inainte de vacanta, dar totul din cauza timpului lipsa.. multi altii stau degeaba. pe 22 era foarte posibil sa termin cu munca si sa revin, dar ma mai gandesc daca ma reapuc de cs sau nu. e adevarat ca nu va stiu pe multi dintre voi, dar chiar si asa.. inainte sa acuz pe cineva de ceva, vorbesc cu persoana respectiva. sa aflu si eu parerea lui ...nu-l injunghii pe la spate..

acum inteleg de ce renuntau multi la unele comunitati din cauza chiar si a unui singur player.. sa scape de prostiile lui.. stiu ca o sa va deranjeze cele spuse de mine pe multi dintre voi, dar e purul adevar. parca ati cauta motive sa mai scapati de cineva.

acum sa terminam basmul asta fac si eu un anunt. am 2 motive pentru care fac asta si nu ca "ma mut" in alta comunitate. comunitatile nu sunt locuinte unde sa-mi mut mobila si sa stau pe canapea sa ma uit la televizor cu berea rece in mana. Carlos nu avea cum sa se "mute" in comunitatea respectiva pentru ca el chiar daca nu a mai intrat ceva timp, nu a fost plecat niciodata. Userii fac o comunitate! Si acum motivele:
1. timpul lipsa
2. nesimtirea unora.
renunt la "privilegiul" de administrator pe serverul asta. nu se merita. nu sunt genul de om care se lasa usor influentabil. nu-mi place sa administrez un server in care adminii au restrictii ce nu tin de server ci de propria lor alegere. in cazul in care se intreaba cineva de ce fac asta.. pai.. pentru ca asta simt. multi o sa spuna.. "ce dracu a facut asta pentru serverul nostru.. a prins si el acolo niste codati si face gura" . asa e .. am prins niste codati dar respectivii erau resturile voastre. cei pe care ii scapati voi din lipsa experientei.(nu ma laud aici) toti codatii pe care i-am prins .. ma rog majoritatea.. au fost cu norecoil, silent... etc. carlos are cativa ani experienta si e foarte capabil sa prinda astfel de playeri. dar chiar si asa.. mai sus a fost facut incapabil de toate astea, chiar daca experienta la el si-a spus cuvantul. nu multi sunt in stare de asta in "comunitatea" asta. din cate am vazut inafara de carlos si lambada(eu nu ma mai pun ca iar spuneti ca ma laud) nu mai sunt persoane care sa stie cu adevarat de e aia norecoil/silent si ce fac hack-urile respective. altii doar ghicesc... deci tineti de lambada cat de mult puteti.
ma repet ca sa nu creez confuzii.. nu "ma mut" pe "celalalt server".. pe timpul cand am aflat de serverul lui big1, eram admin pe un alt server unde am adminat cu el. nu i-am cerut admin, dar mi-a dat din cauza experientei. cu toate ca cu timpul am mai primit admin pe unele servere( nu erau de gungame dar nu vad diferenta) nu a comentat nimic. nu mi-a pus la indoiala experienta. uite aici owner care stie sa-si faca treaba de conducator. nu spun ca daniel(3n3rgy) nu isi face treaba. se pricepe si el foarte bine. dar mai mult la partea ce tine de server si mai putin la cea de socializare cu playerii de pe el, fie ei playeri normali sau admini. sincer, imi pare ca este influentat de unii useri, vrea sa se impuie sa castige respect. dar respectul se castiga respectand... nu trebuie depus niciun efort pentru asta.
cu ocazia asta cred ca am sa ma las si de cs, dar inca puteti sa apelati la mine pentru orice. va ajut cu cea mai mare placere.
daca mai ai nevoie de ajutor cu forumul daniel, inca te pot ajuta. ma poti lasa administrator sau il poti scoate si ma intrebi ce ai nevoie pe mess. nu sunt suparat pe nimeni ci doar putin(mai mult) dezamagit de judecata unora.
imi cer scuze celor ce au fost afectati psihic de lungimea postului meu. nu mi se intampla prea des asta... dar deh.. am o saptamana liber si am timp sa ma relaxez mai tarziu in oras.
Respect!
Mace
Mace
Administrator

Mesaje : 280
Data de inscriere : 12/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Radauti

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de FeNoMeN aScUnS Mar Aug 02, 2011 4:59 am

Bafta Mace cheers






Salutare
FeNoMeN aScUnS
FeNoMeN aScUnS
Vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 07/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Aiud

https://ingeriizone.forumgratuit.ro/

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de 3n3rgy Mar Aug 02, 2011 5:38 am

La ce a zis Mace nu o sa comentez mare lucru..
Vreau sa spun doar atat:cat a existat serverul Ingerii, indiferent cine a fost owner, politica a fost urmatoarea:cine admineaza sau joaca pe alte servere, e bun plecat.Si sincer sunt de acord, deoarece imi este greu sa cred ca poti ajuta cel putin suficient, in mai multe locuri deodata.Nu am nimic cu nimeni, doar sesizez ca pentru multi fenomenul CS nu mai conteaza de mult timp...ca intra un admin foarte rar pe server sau forum datorita familiei sau diferitelor probleme este de inteles, dar sa nu iti dai seama de diferenta uriasa intre Ingerii si altele de gungame si sa ai placerea sa joci oriunde si sa adminezi asemenea, clar CS-ul nu este pasiunea ta ...
Ms Mace pt suport...Si ms ca ma pot baza pe tine in continuare.. Smile
3n3rgy
3n3rgy
Administrator

Mesaje : 664
Data de inscriere : 03/06/2011
Localizare : Iasi

https://ingeriizone.forumgratuit.ro

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de Mace Mar Aug 02, 2011 6:18 am

3n3rgy a scris: Vreau sa spun doar atat:cat a existat serverul Ingerii, indiferent cine a fost owner, 1. politica a fost urmatoarea:cine admineaza sau joaca pe alte servere, e bun plecat.Si sincer sunt de acord, deoarece 2. imi este greu sa cred ca poti ajuta cel putin suficient, in mai multe locuri deodata.Nu am nimic cu nimeni, doar sesizez ca pentru multi fenomenul CS nu mai conteaza de mult timp...ca intra un admin foarte rar pe server sau forum datorita familiei sau diferitelor probleme este de inteles, dar 3. sa nu iti dai seama de diferenta uriasa intre Ingerii si altele de gungame si sa ai placerea sa joci oriunde si sa adminezi asemenea, 4. clar CS-ul nu este pasiunea ta ...
5. Ms Mace pt suport...Si ms ca ma pot baza pe tine in continuare.. Smile
1. asa e, a fost asta si cand era big1 owner, dar nu il deranja cu nimic atunci cand cei ce aveau admin si pe alte servere isi faceau treaba pe serverul lui. mie personal nu mi-a atras atentia niciodata, nici el nici alti owneri din alte comunitati. lambada sunt sigur ca nu a fost nici el atentionat de alin, carlos nici atat. bine.. nu stiu daca pe vremea aia mai avea carlos admin pe vreun server dar oricum...
2. iti e greu sa crezi pentru ca probabil nu ai incercat, sau pentru ca atunci cand ai incercat nu ai facut fata din vreun motiv anume. eu personal aveam pana acum ceva timp admin pe 3 servere.. si chiar si in momentele cand intram putin imi faceam treaba foarte bine. si un codat daca prinzi in ziua respectiva, sau un player atentionat pentru incalcarea unei reguli tot e ceva. nu poti cere unui admin sa fie prezent nonstop pe server. sta si el cat poate, cat ii permite timpul sau cheful.
3. pentru tine ingerii inseamna totul ( in lumea cs-ului) pentru ca doar in comunitatea asta te-ai integrat foarte bine. dar sunt unele persoane care sunt in mai multe comunitati unde au creat niste legaturi de prietenie, fie ele si virtuale. eu ma stiu cu lambada si licoare(doar 2 exemple, nu va suparati restul) de pe un server de gungame de acum cativa ani, cu ceva timp inainte sa ia alin serverul de la rasfatatu. de atunci pana acum tot impreuna am ramas. ce-ti spune asta ? nu totul se invarte in jurul unei singure comunitati.
4. nu stiu daca te refereai la mine aici, dar iti spun ca si cum te-ai fi referit la mine.
pana acum cativa ani cand m-am lasat de cs, era pasiunea mea ce-i drept, dar dupa pauza aia de vreo 1-2 ani , cand m-am reapucat, am zis ca o sa joc doar de distractie. pana atunci aveam si eu serverele mele, destul de pline( 1 normal si 1 cu eroi modificati putin de mine.) joc cs inca de la versiunea 1.0.. au trecut peste 10 ani de atunci... pentru mine cs-ul e doar un mod de distractie cu prietenii . ne mai prinde cateodata dorul de un meci 5v5 si inchiriem o sala de net de pe aici. in rest joc doar de placere si nu ca sa ma crizez ca unii pusti de 7-14 ani.. (sunt din ce in ce mai obsedati saracii)
5. oricand.
Mace
Mace
Administrator

Mesaje : 280
Data de inscriere : 12/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Radauti

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de Tryszpe Mar Aug 02, 2011 8:22 am

""sunt unele persoane care sunt in mai multe comunitati unde au creat niste legaturi de prietenie, fie ele si virtuale""


sorry, stiu ca eu nu sunt vechi aici, si ca poate ca nu as avea dreptul la replica sau ceva de genul, dar atata timp cat vreau sa fc parte din aceasta comunitate, vreau sa pot zice si eu ceva...:
mace, mia atras atentia din discutia ta, citatul ce l-am extras, si in special ceea ce am "ingrosat cu rosu", pt ca eu stiu fff bn ceea ce inseamna prieteni virtuale, multe dintre ele transformandu-se in prietenii adevarate, eu am trait in real, cand m-am intalnit cu uni prieteni "virtuali" de acolo, si am chefuit,ne-am distrat, poate chiar mai bn decat o fc uneori cu prieteni care i credeai prieteni din real
nu stiu cati dintre voi ati auzit de triburile, dar sa va zic ceva, de acolo am invatzat enorm, pt ca este ceva asemanator cu ceea ce este aici, chiar daca acolo se numeste "trib" si aici comunitate, tot online se jc, tot cu oameni, tot asa legi prieteni si da...iti faci uneori nervi..
sincer, va inteleg pe majoritatea, i dau dreptate lui mace, lui energy, la toti, ca pana la urma...fiecare isi zice punctul lui de vedere, insa cum a zis mace ..."respectand, castigi respect"
Tryszpe
Tryszpe
Membri

Mesaje : 225
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 35
Localizare : La femei

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de 3n3rgy Mar Aug 02, 2011 9:08 am

De respectat, nu cred ca e vorba in cazul meu...Cat sunt respectat respect, cat nu...sorry..merg mai departe...Asa sunt in viata reala si nu o sa imi schimb optica nici aici...Deci raman la corectitudinea cu care am fost crescut si de obicei nu dau sansa oamenilor sa ma raneasca de doua ori...
Spor 2 Allz!!
3n3rgy
3n3rgy
Administrator

Mesaje : 664
Data de inscriere : 03/06/2011
Localizare : Iasi

https://ingeriizone.forumgratuit.ro

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de lambada Mar Aug 02, 2011 9:39 am

Singura impresie pe care o postez aici este urmatoarea: sunt foarte dezamagit. Cat de departe duce pupincurismul ca altfel nu pot sa-i spun. Hai sa ne laudam ca am prins un admin de aici in alta comunitate......hai sa-l punem la zid si sa-l executam........ce mentalitate de 2 lei pot sa aiba unii care vad la le place sa faca pe " posta ".
Cautati-ma fratilor si pe mine ca si eu mai am admin in alte comunitati.......dar pe langa acestea pe forumul unora am facut reclama cu serverul......am intemeiat o comunitate pe STEAM numita Ingerii....am incercat sa aduc mute tutoriale, addonuri si altele folositoare si din prisma faptului ca sunt care cauta cu Google si ajung la noi in comunitate si raman (postasem mai multe dincolo dar o sa le pun si aici)....si mai am in plan si alt proiet.
Am fost luat ca admin de pe vremea lui Big1 de pe alt server si mi-a fost dat admin in paralel si m-am descurcat fara sa patez onoarea serverului dar ca sa " injughi pe la spate " un coleg niciodata nu mi-a stat in caracter...........mi-e sila de ce am inceput sa vad in ultima perioada.
Spun si repet: OMUL ARE LIBERUL ARBITRU lasat de creator.........fratilor a trecut vremea dictaturii.

lambada
Moderator Local

Mesaje : 76
Data de inscriere : 12/06/2011

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de WooFer Mar Aug 02, 2011 9:43 am

Mace, fara suparare, doar intro privinta ai dreptate : aceea ca nu suntem intrun 'lagar comunist" , insa Carlos putea sa ne spuna ca a fost solicitat si de Andrei ptr a-l ajuta , daca tu spui ca nu vroia sa plece. Nu il injunghie nimeni pe la spate insa putea cere si parerea lui 3n3rgy, mai putin a celorlalti. In fond el este sustinatorul acestui srv si a mai facut cadou un altul construit gata. Nu pune nimeni la indoiala ajutorul catorva de aici, printre care si tu intro mare masura. Dany a spus: "anuntati mai fratilor" , ceea ce mi se pare normal.

Era o chestie de principiu, asta-i tot. Si sa stii ca eu n-am vb fara rost,sau in plus . O chestie de principiu.
Oricum eu nu mai postez in acest subiect. Lambada, ai dreptate " omul are liberul arbitru" cu toate acestea poti evolua sau involua.
WooFer
WooFer
Admin

Mesaje : 100
Data de inscriere : 05/06/2011
Localizare : PLOIESTI

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de 3n3rgy Mar Aug 02, 2011 9:49 am

lambada a scris:Singura impresie pe care o postez aici este urmatoarea: sunt foarte dezamagit. Cat de departe duce pupincurismul ca altfel nu pot sa-i spun. Hai sa ne laudam ca am prins un admin de aici in alta comunitate......hai sa-l punem la zid si sa-l executam........ce mentalitate de 2 lei pot sa aiba unii care vad la le place sa faca pe " posta ".
Cautati-ma fratilor si pe mine ca si eu mai am admin in alte comunitati.......dar pe langa acestea pe forumul unora am facut reclama cu serverul......am intemeiat o comunitate pe STEAM numita Ingerii....am incercat sa aduc mute tutoriale, addonuri si altele folositoare si din prisma faptului ca sunt care cauta cu Google si ajung la noi in comunitate si raman (postasem mai multe dincolo dar o sa le pun si aici)....si mai am in plan si alt proiet.
Am fost luat ca admin de pe vremea lui Big1 de pe alt server si mi-a fost dat admin in paralel si m-am descurcat fara sa patez onoarea serverului dar ca sa " injughi pe la spate " un coleg niciodata nu mi-a stat in caracter...........mi-e sila de ce am inceput sa vad in ultima perioada.
Spun si repet: OMUL ARE LIBERUL ARBITRU lasat de creator.........fratilor a trecut vremea dictaturii.

Esti in multe erori Lambada..Sorry...Prefer sa nu intru in polemica...Nu mai terminam pana maine...tu ai fost singurul care stii prea bine ca a spus clar de la inceput ce face si am fost de acord...Si spui ca exista pupincurism pe un server de CS...wtf?ce e asta?sa castigi ce in mediul virtual...Asta e ajutor si solidaritate..Eu nu am cerut bani de la nimeni ci tot timpul ajutor...Omul are liberul arbitru cum zici..asa e, dar daca ii afecteaza pe cei din jur este o problema nu?HAi sa incheiem discutiile ca nu au rostul in ecuatia asta.
3n3rgy
3n3rgy
Administrator

Mesaje : 664
Data de inscriere : 03/06/2011
Localizare : Iasi

https://ingeriizone.forumgratuit.ro

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de Mace Mar Aug 02, 2011 10:00 am

"doar intro privinta ai dreptate : aceea ca nu suntem intrun 'lagar comunist' "

majoritatea celor spuse de mine duc la concluzia ingrosata de sus. daca tot spui ca am dreptate in privinta asta, nu vad de ce trebuia sa anunte atata timp cat nu avea intentia sa plece.. e treaba lui ce face inafara comunitatii asteia. nu trebuie sa va dea raportul unuia sau altuia pentru nimic daca nu tine de ce se intampla aici pe server. era decizia lui daca vroia sa va spuna sau nu si nu sa incepeti prin ai pune la indoiala faptele. aici ai gresit facand topicul asta. din cate se observa nici macar nu ai intentionat sa afli despre ce e vorba si ai sarit direct cu acuze. cum spunea si lambada: "OMUL ARE LIBERUL ARBITRU" . ce s-a intamplat aici intra in categoria asta.
asta a fost ultimul meu post aici. topicul e facut degeaba si "rezolvat" cand nu era cazul..
bafta
Mace
Mace
Administrator

Mesaje : 280
Data de inscriere : 12/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Radauti

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de 3n3rgy Mar Aug 02, 2011 10:29 am

Vorbiti de comunism fara sa stiti ce inseamna fenomenul...Dar cand la serviciu te beep seful de iti vine sa ii beep una dar nu poti pt ca vei intra in somaj, dar cand la un ghiseu vezi ca nu poti ajunge in timp deoarece sunt altii cu relatii inaintea ta, dar cand intri in spital si te lasa sa mori pe patul ala de nu ai bani sa dai spaga...?etc..etc...Hai sa nu intram in subiecte pe care nu le ancoram unde si cand trebuie...
In jurul nostru sunt foarte putini oameni corecti din pacate...In viata daca nu filtrezi cand trebuie ai de suferit mai tarziu...Nu conteaza cine ce face...Doar ca trebuie sa iti asumi..Eu cand am facut ceva in viata m-am gandit si la repercusiuni de aceea am gresit foarte rar...Pentru ca ma intreb ce ar fi daca...Si hai sa incheiem si sa nu mai vbim de altii pentru ca ei sigur o duc bine acum si eu nu vreau sa imi fac nervi degeaba in timp ce altii petrec...
3n3rgy
3n3rgy
Administrator

Mesaje : 664
Data de inscriere : 03/06/2011
Localizare : Iasi

https://ingeriizone.forumgratuit.ro

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de Dany Mar Aug 09, 2011 8:25 am

cred ca nu mai are rost sal tin deschis atata timp cat nea parasit
closed
Dany
Dany
Membri

Mesaje : 457
Data de inscriere : 05/06/2011

Sus In jos

De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede Empty Re: De moarte poate scapati, de Carlos chiar mai repede

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum