IngeriiZoNe.Com[89.44.246.119:27015]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
radio
Ultimele subiecte
» amx_gamemenu
Drept la replica! EmptyJoi Oct 20, 2011 8:05 am Scris de TIPUL

» Buna Seara
Drept la replica! EmptyMier Oct 19, 2011 12:01 pm Scris de Mace

» Poze/demo codatii IGR - Trafikntul
Drept la replica! EmptyMier Oct 19, 2011 9:48 am Scris de Mace

» Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!
Drept la replica! EmptyMier Oct 19, 2011 9:46 am Scris de TIPUL

» Ne mutam in casa noua!!
Drept la replica! EmptyMier Oct 19, 2011 8:18 am Scris de Mace

» Bancuri bune / Bancuri cu playeri /admini
Drept la replica! EmptyMier Oct 19, 2011 3:34 am Scris de yamakuza

» filmulete haioase
Drept la replica! EmptyMar Oct 18, 2011 9:05 am Scris de Mace

» Jocuri PC
Drept la replica! EmptyMar Oct 18, 2011 7:52 am Scris de mizelash

» Posibila revenire!
Drept la replica! EmptyLun Oct 17, 2011 1:16 pm Scris de gonococu

Statistici
Avem 281 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: cazare7U

Membrii nostri au postat un numar de 5470 mesaje în 450 subiecte
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 12, Joi Iul 21, 2011 10:11 am
CURRENT MAP

Drept la replica!

3 participanți

In jos

Drept la replica! Empty Drept la replica!

Mesaj Scris de 3n3rgy Vin Sept 16, 2011 9:07 am

Cum observ ca unii sufera mult dupa parasirea cuibului, sa nu mai vorbeasca singuri o sa le raspund la chestiile pe care le vorbesc pe la spatele meu..

Scris de Invisible la data de Mier Aug 03, 2011 4:06 pm
Am venmit aici pentru ca andrei imi este prieten...dar inclin sa cred ca nu este un server destul de serios.Acum 5 minute, pe server erau 20/24, jucator codat sab, IP: 188.25.55.233 , am atentionat adminii prezenti...eryka si sfantu duh.Ce sa spun, eryka era afk, statea spec, in schimb sfantu...dezamagire totala.....am scris 1...2...3...4.....x mesaje , am intrat in team-ul CT unde era adminul sfantu...si l-am tot strigat....mi-a raspuns cu un ZIIII MAAAAA, am zis sab codat...el nimic, a jucat in continuare....am mai zis 1 data si a iesit.Acum sunt 9/24.....ies toti din cauza codatului si migreaza spre alte servere.Credeam ca o sa gasesc aici ce am lasat pe vechiul ingerii, dar sunt dezamagit.....btw, am si demo, dar nu ma obossc sa il urc, pentru ca probabil nu va interesa pe nimeni...check log

----- nush ce prietenie ai tu Invisible dar clar e total eronata cu acest individ...va duce de colo colo ca pe niste muppets fara sa aiba o baza in ceva sau cineva...totusi imi pare rau ca am avut dreptate cu serverul ala...drept dovada e mort...



Scris de carlos la data de Joi Aug 25, 2011 7:56 pm
deoarece nu am dorit sa deschid un topic nou si titlul acestuia este perfect pentru ceea ce doream sa va aduc la cunostinta, postez aici, acum:
astazi m-am intalnit cu big1 (fost OWNER INGERII) care juca pe server.(doar Big ca eu ma uitam la el).
pana aici nimic anormal, cum nu a fost nici faptul ca andrei, fallen, eu am fost exclusi pe server si forum, dar.........
"maestru" Mota este generalisim si Big1 este capitan!!!!! si chiar unul ca mota se mai ia de el si altii il mai sicaneaza....
nu am observat ce grad o avea killerman, poate locotenent sau o fi avansat la slot????????????
asta era intrebarea: seriozitate??????
pentru cei care nu inteleg sa vizualizeze topicul cu istorioara despre Ingerii si cine sunt Big1, killerman.

p.s. energia ca tot mai tragi cu geana pe acilea sau vreun pupincurist de-al domniei dvs. o intrebare scurta( sa o poata intelege si generalul mota): asta este seriozitate?
energia tot mai tragi cu ochii pe acilea sau daca pupincuristii tai o fac


---- Carlos ma bucur ca nu mai faci parte din aceasta comunitate, mai ales ca vad cate aberatii poate spune Maria Ta...
---- Carlos fata de tine mota chiar a ajutat serverul...Tu ai intrat din an in Pasti numai asa, sa mai stim ca traiesti...no thanx...nu avem nevoie de oameni ca astia...
----- Carlos, in ceea ce priveste deciziile cu rangul, tu ai fost colonel parca de cand sunt eu owner....zi-mi si mie ce ai facut pentru aceasta functie?pe server si forum din an in pasti, redirecte la fel...etc...deci in locul tau mai bine as tace ca ma fac de caterinca...pentru tine cei care ajuta comunitatea sunt pupicuristi nu?ei, uite ca pentru mine cei care nu o ajuta, dar au pretentii, sunt niste nimeni de nicaieri si asa o sa ramana cat o sa fiu eu owner...



Scris de andreidmtr la data de Joi Aug 25, 2011 8:57 pm
Nu ma mira nimic..ala a stricat tot si strica in continuare dar nu ma intereseaza ce se intampla acolo...usor or sa inteleaga si altii care mai sunt acolo si sper sa inteleaga si 3n3rgy cine este defapt mota (asta ca sa vada ca am avut dreptate in tot ce am spus) si daca tot se lasa cu mesaje pt 3n3rgy..tata eu nu iti floodez sau vin cu buguri la server sa i-l inchid cum insinuiezi tu..serverul ala are multe erori de care nu ai habar..se inchidea si inainte..asta inseamna sa nu ai pe cineva care sa stie ce sa faca iar cei de ala firma aia nu isi bat capul cu erorile


----- cei care strica si au stricat, au plecat demult si ma bucur ca m-am trezit la timp si am salvat serverul asta...
----- in ceea ce priveste erorile si bugurile, nu mai sunt demult, si cei de la Krond sunt chiar cei mai seriosi oameni din Romania...de fapt nu ai cum sa stii asta ca tu nu dai bani pe asa ceva..e o prostie nu?


Scris de carlos la data de Vin Aug 26, 2011 6:38 pm
o mica rectificare: dupa o disputa cu mota Big1 este de azi "locotenent"
uitati-va: Scris de 3n3rgy Ieri la 10:50 pm

IGR - BIG1 - retrogradat la rangul de Locotenent

Motiv: - inactivitate in folosirea comenzilor disponibile pe codati
- nerespectarea regulamentului ( schimbarea hartilor dupa bunul lui plac
no comment!!!!!!![u]
Scris de andreidmtr la data de Vin Aug 26, 2011 7:09 pm
omul care l-a facut pe 3n3rgy inger si avea general acolo..dupa ce a plecat de pe ingerii facand reclama la serverul lui pe ingerii..dupa a acceptat big sa ii lase numele...dupa toate astea....aici se vede caracterul omului!!!


------ uite domnul Carlos cum verifica el ce se intampla pe aici...daca a intrat in somajul comunitatilor, are nevoie de activitate... Smile)
------ am fost facut General pe munca mea cat a fost Big1 owner, si am plecat de la slot, ajungand intr-un an general....Dar ce sa stie unul ca andreidmtr, care a urcat direct in varf, fara munca ci prin "cunostintele" lui ca de obicei..

Asa ca baietii, vedeti ca a facut rost andrei de un server de doi lei, sau daca nu a facut o sa faca, unde manevreaza el niste oameni si aduce iar el niste oameni , "prieteni" de-ai lui, adica voi, cei care nu aveti pic de simt al masurii si responsabilitatii in nimic...
Succes in viata si poate data viitoare va ganditi de doua ori inainte sa mai umblati pe servere pentru a le inchide si le aduce in faliment, cum face seful vostru andrei,...pe ce pune mana, moare...
Si sincer sa fiu , il respect pe andrei ca are puterea sa tina dupa el niste oameni ca niste catei, fara sa le ofere nimic concret vreodata ci doar promisiuni...Bvo man, esti bun...chiar esti bun...
3n3rgy
3n3rgy
Administrator

Mesaje : 664
Data de inscriere : 03/06/2011
Localizare : Iasi

https://ingeriizone.forumgratuit.ro

Sus In jos

Drept la replica! Empty Re: Drept la replica!

Mesaj Scris de Mace Sam Sept 17, 2011 11:34 am

nu ma mai bag la comentariile de sus ca m-am plictisit de cearta asta, dar am sa comentez astea pentru ca ma includ si pe mine. si eu SUNT prieten cu andrei.

Cod:
Asa ca baietii, vedeti ca a facut rost andrei de un server de doi lei, sau daca nu a facut o sa faca, unde manevreaza el niste oameni si aduce iar el niste oameni , "prieteni" de-ai lui, adica voi, [b]1. cei care nu aveti pic de simt al masurii si responsabilitatii in nimic...[/b]
Succes in viata si poate data viitoare va ganditi de doua ori inainte sa mai umblati pe servere pentru a le inchide si le aduce in faliment, cum face seful vostru andrei,...[b]2. pe ce pune mana, moare...[/b]
Si sincer sa fiu , il respect pe andrei ca are puterea sa tina dupa el [b]3. niste oameni ca niste catei, fara sa le ofere nimic concret vreodata ci doar promisiuni.[/b]..Bvo man, esti bun...chiar esti bun...

dintr-un server de 2 lei se poate ajunge la un server de cateva zeci sau sute in doar... 10 minute.

1. oare sunt asa ? nu ma simt, dar ai vorbit despre toti prietenii lui andrei in frazele astea.. tu ai ce ai cu andrei, nu cu prietenii lui, deci masoara-ti cuvintele.
2. nu mai stiu daca inca erai pe server atunci cand avea acces la el, dar te asigur ca dupa ce i-a dat big1 acces, serverul mergea ceva mai bine.
3. iar insulti... noi, "prietenii" lui andrei, nu avem nevoie de nimic de la el. nici de promisiuni nici de nimic altceva. daca tu ai probleme cu el nu inseamna ca vor avea si toti ceilalti. unii se inteleg bine cu el.

mai spun totusi ceva la ce i-ai spus lui carlos. si anume:
Cod:
Tu ai intrat din an in Pasti numai asa, sa mai stim ca traiesti...no thanx...nu avem nevoie de oameni ca astia...
pe mine de ce ma mai tii admin ? eu tot asa intru.

e doar parerea mea.
Mace
Mace
Administrator

Mesaje : 280
Data de inscriere : 12/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Radauti

Sus In jos

Drept la replica! Empty Re: Drept la replica!

Mesaj Scris de 3n3rgy Sam Sept 17, 2011 8:34 pm

"dintr-un server de 2 lei se poate ajunge la un server de cateva zeci sau sute in doar... 10 minute."

- ai dreptate, doar cu redirecte...pe serverele intradevar bune playerii o sa mai intre de placere, nu fortati de redirecte...

"nu mai stiu daca inca erai pe server atunci cand avea acces la el, dar te asigur ca dupa ce i-a dat big1 acces, serverul mergea ceva mai bine."

- eram pe server, si atunci am luat decizia sa fac server si i-am zis lui Big...mergea foarte rau, se purta la fel...

"iar insulti... noi, "prietenii" lui andrei, nu avem nevoie de nimic de la el. nici de promisiuni nici de nimic altceva. daca tu ai probleme cu el nu inseamna ca vor avea si toti ceilalti. unii se inteleg bine cu el."

- nu stiu ce sa zic , nu stiu ce prietenie ai tu sau altii cu el...eu vorbeam de cei pe care ii muta de colo colo gen:Carlos, Fallen....oameni pe care nu prea ii mai intereseaza sa joace CS de calitate ci sa se bage in seama cateodata pe server sau forum..acum aflu ca esti si tu printre ei...


"mai spun totusi ceva la ce i-ai spus lui carlos. si anume:

Cod:
Tu ai intrat din an in Pasti numai asa, sa mai stim ca traiesti...no thanx...nu avem nevoie de oameni ca astia...


pe mine de ce ma mai tii admin ? eu tot asa intru.

e doar parerea mea."

- cu tine am vbit clar de la inceput...avand in vedere ca te-ai ocupat de redirecte si apoi forum, nu mi-ai cerut dar ti-am dat admin pentru ca oamenii care ajuta cu ceva aici, o sa aiba tot timpul recunostinta intr-un anume fel...de la mine si restul...
- cat despre faptul ca eu insult...cred ca ar fi bine sa citesti ce a fost pe forum mai jos si am sters deoarece nu am vrut sa vada nimeni cat de imbecil si frustrat poate fi un om...deci daca prietenia voastra e asa de puternica, eu nu mai am de zis nimic si ai libertatea sa alegi ce vrei, sa te retragi sau orice altceva..aici nimeni nu este obligat sa faca ceva decat daca vrea...







Ultima editare efectuata de catre 3n3rgy in Dum Sept 18, 2011 3:57 am, editata de 1 ori
3n3rgy
3n3rgy
Administrator

Mesaje : 664
Data de inscriere : 03/06/2011
Localizare : Iasi

https://ingeriizone.forumgratuit.ro

Sus In jos

Drept la replica! Empty Re: Drept la replica!

Mesaj Scris de Mace Dum Sept 18, 2011 3:16 am

mda, topicul respectiv nu l-am vazut pana acum. aici iti dau dreptate, nu trebuia sa faca asta, cel putin nu pe forum... mai ales ca nu l-ai injurat deloc cand ai postat pe celalalt topic.
am sters partea respectiva din mesajul tau. nu are ce cauta pe forum.
Mace
Mace
Administrator

Mesaje : 280
Data de inscriere : 12/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Radauti

Sus In jos

Drept la replica! Empty Re: Drept la replica!

Mesaj Scris de 3n3rgy Dum Sept 18, 2011 3:59 am

Ok...De acord sa fie stearsa partea aia..E prea urat..
Ma bucur ca ai inteles macar tu despre ce vbesc aici..
Sincer, m-am saturat sa imi mai bat gura de pomana ca nu am cu cine...Prefer sa ma concentrez asupra serverului si forumului decat sa mai pierd timpul cu oameni de astia...
3n3rgy
3n3rgy
Administrator

Mesaje : 664
Data de inscriere : 03/06/2011
Localizare : Iasi

https://ingeriizone.forumgratuit.ro

Sus In jos

Drept la replica! Empty Re: Drept la replica!

Mesaj Scris de mota Dum Sept 18, 2011 5:22 am

Pt domnu Carlos pot spune ca am vorbit cu el pe messenger dupa acea disputa. 3n3rgy a vazut logurile si a acctionat in consecinta. Daca este ceva care ma deranjeaza spun omului in fata nu merg cu para la 3n3rgy. Fenomen o stie, Invisibile o stie, Hitler si el o stie, de asemenea si multi altii. Care au schimbat harti desi eram mai mare in grad dand vote nu le-am zis nimic. La big ma deranjat faptul ca a schimbat direct. Amx transfer e singura comanda pe care am vazut-o la el. Alceva nu am vazut. Prin simplu fapt ca a fost owner al serverul ingerii il respect. Daca ar da un simplu gag l-as respecta si mai mult. Daca ai admin si nu il folosesti atunci la ce sa il mai ai? pt amx_transfer?
Celor care au plecat drum bun. Celor care au venit le urez sa joace clean si bun venit.

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
mota
mota
Administrator

Mesaje : 85
Data de inscriere : 03/06/2011
Localizare : ici colo

http://romaniascnet.blogspot.com/

Sus In jos

Drept la replica! Empty Re: Drept la replica!

Mesaj Scris de 3n3rgy Mier Sept 21, 2011 11:07 am

"andrei de ce te mai deranjezi sa il luminezi pe 3n3rgy????
nu observi ca nu merita efortul.
chestia e ca aeam alta impresie despre el dar m-am inselat, cu toate ca am mai auzit de la unu de la altul cam ce poama este Twisted Evil
trebuie sa ii multumesc pentru faptul ca mi-a tras un "sut in fund" de pe frumosul, suberbul, unicul, .... server al sau pentru simplu motiv: ca orice sut in fund este un pas inainte."

"NRG= Nervos,Recalcitrant si Grandoman
rolling on the floor
prietenii stiu de ce si cum!!!!!!"

Ce looser Carlos asta...Doamne fereste....

---- mota, nu stiu ce ai vorbit tu, dar eu nu o sa vorbesc vreodata cu oameni ca astia..mi-a ajuns...
--- pe langa faptul ca e nul ca om si admin, ma mai si jigneste...asta pentru ca l-am suportat pe aici degeaba...
---- sa stati pe servere de cocalari ..unde e liniste...liniste pentru ca bate vantul a paguba...a nulitate, a zero...nici nu imi mai pun mintea...sa va bage in seama cine e la mintea voastra bezmetica si fara sens...
3n3rgy
3n3rgy
Administrator

Mesaje : 664
Data de inscriere : 03/06/2011
Localizare : Iasi

https://ingeriizone.forumgratuit.ro

Sus In jos

Drept la replica! Empty Re: Drept la replica!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum