IngeriiZoNe.Com[89.44.246.119:27015]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
radio
Ultimele subiecte
» amx_gamemenu
Injurii pe server!!! - Pagina 2 EmptyJoi Oct 20, 2011 8:05 am Scris de TIPUL

» Buna Seara
Injurii pe server!!! - Pagina 2 EmptyMier Oct 19, 2011 12:01 pm Scris de Mace

» Poze/demo codatii IGR - Trafikntul
Injurii pe server!!! - Pagina 2 EmptyMier Oct 19, 2011 9:48 am Scris de Mace

» Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!
Injurii pe server!!! - Pagina 2 EmptyMier Oct 19, 2011 9:46 am Scris de TIPUL

» Ne mutam in casa noua!!
Injurii pe server!!! - Pagina 2 EmptyMier Oct 19, 2011 8:18 am Scris de Mace

» Bancuri bune / Bancuri cu playeri /admini
Injurii pe server!!! - Pagina 2 EmptyMier Oct 19, 2011 3:34 am Scris de yamakuza

» filmulete haioase
Injurii pe server!!! - Pagina 2 EmptyMar Oct 18, 2011 9:05 am Scris de Mace

» Jocuri PC
Injurii pe server!!! - Pagina 2 EmptyMar Oct 18, 2011 7:52 am Scris de mizelash

» Posibila revenire!
Injurii pe server!!! - Pagina 2 EmptyLun Oct 17, 2011 1:16 pm Scris de gonococu

Statistici
Avem 281 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: cazare7U

Membrii nostri au postat un numar de 5470 mesaje în 450 subiecte
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 12, Joi Iul 21, 2011 10:11 am
CURRENT MAP

Injurii pe server!!!

+7
yamakuza
Dany
FeNoMeN aScUnS
gonococu
klauss*
TIPUL
3n3rgy
11 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Injurii pe server!!! - Pagina 2 Empty Re: Injurii pe server!!!

Mesaj Scris de TIPUL Lun Oct 17, 2011 6:20 am

3n3rgy a scris: Eu am spus ce am avut de spus...Voi vad ca intelegeti ce vreti..Ordinea v-am spus-o care este....Voi faceti cum vreti...Nu va pot obliga ca nu stau toata ziua pe server.....Doar v-am avertizat...dar fereasca D-zeu sa trebuiasca sa ma uit in loguri si sa vad ce nu trebuie...Eu va respect pe voi si munca voastra, asa ca nu va bateti joc nici voi de a mea...

aici pot confirma ca 3n3rgy respecta pe oricine eu de obicei ii dau gag pana se satura si banul il dau doar in cazul in care da retry si atunci fac un prin in consola in totdeauna eu pt orice comanda folosita iti pot demonstra de ce am folosito si am o dovada care o pastrez in pc poate multi dintre voi nushtiu acst lucru dar sunt sigur ca dan stie ca a vazut de multe ori dovezile facute de mn si ma cunoaste adminez alaturi de el de cand serverul se numea gg.3n3rgy.com cunoaste careva serverul de cand se numea asa in afara de mace , fallen angel si mitzu (ink aka) ? si este foarte multa munca depusi si fiecare player conteaza pe acest server in afara de codati bineinteles

TIPUL
Membri

Mesaje : 133
Data de inscriere : 25/09/2011

http://www.ingeriizone.com

Sus In jos

Injurii pe server!!! - Pagina 2 Empty Re: Injurii pe server!!!

Mesaj Scris de gonococu Lun Oct 17, 2011 7:16 am

Playerii nemultumiti pot face reclamatie pe forum (si ar fi mai bine ) ca astfel ne vom putea apara si noi,asta daca e cazul...
Pesonal nu adminez din obligatie ci numai din placere,respect dar vreau sa fiu si respectat....mi se pare prea putin sa-i dau gag unuia care ma injura de mama sau alti membrii ai familiei (ar deranja pe oricine ),dar daca trebuie sa ne conformam asta e,o sa inghit in sec am sa dau gag si am sa fiu injurat si a doua oara....

P.S.No offense boss,e doar parerea mea si nu vb in numele tuturor.

gonococu
Membri

Mesaje : 181
Data de inscriere : 27/07/2011

Sus In jos

Injurii pe server!!! - Pagina 2 Empty Re: Injurii pe server!!!

Mesaj Scris de TIPUL Lun Oct 17, 2011 7:20 am

gognococu nu intelegeg gresit dale gag/kick apoi ban si daca reintra dupa ,ban si injura mareste perioada de ban nu intelegeti gresit

TIPUL
Membri

Mesaje : 133
Data de inscriere : 25/09/2011

http://www.ingeriizone.com

Sus In jos

Injurii pe server!!! - Pagina 2 Empty Re: Injurii pe server!!!

Mesaj Scris de WooFer Lun Oct 17, 2011 7:21 am

Asa este corect gag/kick/ban . Eu recunosc cand m-a injurat de mama i-am dat si pimpslap, dar i l-am scos.

WooFer
Admin

Mesaje : 100
Data de inscriere : 05/06/2011

Sus In jos

Injurii pe server!!! - Pagina 2 Empty Re: Injurii pe server!!!

Mesaj Scris de gonococu Lun Oct 17, 2011 7:27 am

@TIPUL nu ma gandeam la ban pemanent,ci normal de la o ora pana la cateva zile...
Dar nu-i nici o problema,o sa ma conformez fara discutii ca doar n-am 10 ani...iar regulamentul il stiu de cand aveam slot.

gonococu
Membri

Mesaje : 181
Data de inscriere : 27/07/2011

Sus In jos

Injurii pe server!!! - Pagina 2 Empty Re: Injurii pe server!!!

Mesaj Scris de TIPUL Lun Oct 17, 2011 7:30 am

stiu ca nu te gandeai la ban permanent dar problema este ca sa dat ban pt simpla vorba mah admine esti chior si acea pers a primit ban 30 de minute ti se pare corect ? si stiu ca acea persoana care a primit banul este un player fidel care joaca pe server si anunta cand sunt codati acea persoana mia zis si mie sa vorbesc cu 3n3rgy despre banul primit dar nu am mai vorbit deoarece am vazut ca a deschis dan subiectul acesta

TIPUL
Membri

Mesaje : 133
Data de inscriere : 25/09/2011

http://www.ingeriizone.com

Sus In jos

Injurii pe server!!! - Pagina 2 Empty Re: Injurii pe server!!!

Mesaj Scris de gonococu Lun Oct 17, 2011 7:44 am

Pfffff...eu ma gandeam la ceva mai grav cu injuraturi grave si la persoana......
Asta e altceva si da,nu poti da ban pt asa ceva...acum chiar imi pare rau ca m-am bagat in discutie Smile)

gonococu
Membri

Mesaje : 181
Data de inscriere : 27/07/2011

Sus In jos

Injurii pe server!!! - Pagina 2 Empty Re: Injurii pe server!!!

Mesaj Scris de TIPUL Lun Oct 17, 2011 7:59 am

ok no problem Wink

TIPUL
Membri

Mesaje : 133
Data de inscriere : 25/09/2011

http://www.ingeriizone.com

Sus In jos

Injurii pe server!!! - Pagina 2 Empty Re: Injurii pe server!!!

Mesaj Scris de Mace Lun Oct 17, 2011 8:25 am

hmm.. acu vad si eu topicul asta..
sa va spun cum se proceda pe vremea cand m-am apucat eu de adminat. nu e prea diferit de cum se procedeaza acum, dar exista totusi diferente.
nu se dadea gag pentru prostii gen: "chior, tampit, distrus, nebun...etc.". cei ce spuneau lucrurile astea se plictiseau atunci cand ii umileau adminii cu doar 1-2 cuvinte (adevarate totusi).
deobicei adminul incepea , ca si acum, cu gag/kick/ban. dar sa dau un exemplu ce se intampla in continuare...: daca .. azi sa zicem.. x injura de nu stiu cate ori pe server si primeste toate cele 3 comenzi, maine nu se mai da gag/kick daca injura. a fost avertizat deja(ma refer la persoanele fidele serverului, cu cei noi se proceda ca acum) si primea direct ban in functie de insulte (de la 30 minute la cateva zile(2-3) maxim deobicei, exceptand atacurile la persoana care se pedepseau cu ban permanent)
asa consider si eu ca este corect, a fost avertizat, deci stie regulamentul. nu au ei dreptul sa ne ceara socoteala atunci cand ei habar n-au ca exista un regulament.
eu unul asa actionez. de e gresit, sanctionati-ma cand voi mai gresi, dar asa voi proceda si in continuare.

Mace
Administrator

Mesaje : 280
Data de inscriere : 12/06/2011

Sus In jos

Injurii pe server!!! - Pagina 2 Empty Re: Injurii pe server!!!

Mesaj Scris de ZoOmLeSs Lun Oct 17, 2011 9:02 am

Mi se pare super ok ceea ce a spus Mace si foarte corect in acelas timp Bv!!
ZoOmLeSs
ZoOmLeSs
Membri

Mesaje : 180
Data de inscriere : 16/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Injurii pe server!!! - Pagina 2 Empty Re: Injurii pe server!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum