IngeriiZoNe.Com[89.44.246.119:27015]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
radio
Ultimele subiecte
» amx_gamemenu
Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 EmptyJoi Oct 20, 2011 8:05 am Scris de TIPUL

» Buna Seara
Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 EmptyMier Oct 19, 2011 12:01 pm Scris de Mace

» Poze/demo codatii IGR - Trafikntul
Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 EmptyMier Oct 19, 2011 9:48 am Scris de Mace

» Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!
Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 EmptyMier Oct 19, 2011 9:46 am Scris de TIPUL

» Ne mutam in casa noua!!
Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 EmptyMier Oct 19, 2011 8:18 am Scris de Mace

» Bancuri bune / Bancuri cu playeri /admini
Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 EmptyMier Oct 19, 2011 3:34 am Scris de yamakuza

» filmulete haioase
Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 EmptyMar Oct 18, 2011 9:05 am Scris de Mace

» Jocuri PC
Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 EmptyMar Oct 18, 2011 7:52 am Scris de mizelash

» Posibila revenire!
Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 EmptyLun Oct 17, 2011 1:16 pm Scris de gonococu

Statistici
Avem 281 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: cazare7U

Membrii nostri au postat un numar de 5470 mesaje în 450 subiecte
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 12, Joi Iul 21, 2011 10:11 am
CURRENT MAP

Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!

+7
google
gonococu
Dany
mizelash
TIPUL
ZoOmLeSs
3n3rgy
11 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 Empty Re: Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!

Mesaj Scris de 3n3rgy Lun Oct 17, 2011 11:19 am

Au facut comunitate noua peste vechea ce s-a inchis.. Smile MI-au dat cuvantul pe mess ca nu mai au treaba cu nimic...si Gotik face cerere de co-owner la noi....Noroc ca nu m-am aruncat....Am avut o banuiala dar am pastrat-o pentru mine si am facut cercetari zilnice pana am dat de adevar Smile

3n3rgy
Administrator

Mesaje : 664
Data de inscriere : 03/06/2011

https://ingeriizone.forumgratuit.ro

Sus In jos

Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 Empty Re: Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!

Mesaj Scris de mizelash Lun Oct 17, 2011 12:02 pm

3 caractere nul interesa adminatul...putea sa colcaie d codati pe server pe el il interesa doar jocul...gg 3n3 ca nu te-ai aruncat cheers

mizelash
Membri

Mesaje : 59
Data de inscriere : 06/06/2011

Sus In jos

Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 Empty Re: Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!

Mesaj Scris de Dany Lun Oct 17, 2011 12:40 pm

daca se respecta cererea model nu se mai ajungea aici ...admine sterse

Dany
Membri

Mesaje : 457
Data de inscriere : 05/06/2011

Sus In jos

Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 Empty Re: Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!

Mesaj Scris de gonococu Lun Oct 17, 2011 1:19 pm

Mare dreptate are Dany....oricum gg boss,mai bn mai tarziu decat....Razz

gonococu
Membri

Mesaje : 181
Data de inscriere : 27/07/2011

Sus In jos

Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 Empty Re: Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!

Mesaj Scris de google Mar Oct 18, 2011 4:50 am

Bine ca nu ai dat owner lu Gotyk

google
Membri

Mesaje : 33
Data de inscriere : 11/08/2011

Sus In jos

Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 Empty Re: Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!

Mesaj Scris de FeNoMeN aScUnS Mar Oct 18, 2011 5:19 am

eu am dat Contra de la inceput!...v-am zis Razz

FeNoMeN aScUnS
Vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 07/06/2011

https://ingeriizone.forumgratuit.ro/

Sus In jos

Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 Empty Re: Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!

Mesaj Scris de iNk a.k.a Mitzu_Deadline Mar Oct 18, 2011 5:28 am

GATA CU OFFTOPIC!!!!
ce tot o dati la vorba aiurea?aici se posteaza doar de ownerul serverului!!!

iNk a.k.a Mitzu_Deadline
Moderator Local

Mesaje : 182
Data de inscriere : 09/06/2011

Sus In jos

Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 Empty Re: Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!

Mesaj Scris de 3n3rgy Mar Oct 18, 2011 11:04 am

IGR - Lapos - retrogradat la slot..

Motiv:folosirea comenzilor in interesul lui propriu;a schimbat mapa in mijlocul hartii deoarece nu avea el loc..bad choice...

3n3rgy
Administrator

Mesaje : 664
Data de inscriere : 03/06/2011

https://ingeriizone.forumgratuit.ro

Sus In jos

Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 Empty Re: Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!

Mesaj Scris de Lapos Mar Oct 18, 2011 9:45 pm

nu aveam 5 loc si erau la pistoale....

Lapos
Membri

Mesaje : 20
Data de inscriere : 01/07/2011

Sus In jos

Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 Empty Re: Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!

Mesaj Scris de TIPUL Mier Oct 19, 2011 12:32 am

lapos eram pe server playerii au fost foarte nemultumiti ai schimbat mapa in dust2 care fusese inainte de mapa care ai schimbato si eu cand intru dak nu am loc astept pana se face loc sau se schimbamapa ma mai uit pe unii playeri si asa mai departe nicidecum nu ma apuc sa schimb mapa asa de capul meu ,iar ce a fost si mai si nici nu ai mai ramas pe server macar
TIPUL
TIPUL
Membri

Mesaje : 133
Data de inscriere : 25/09/2011
Varsta : 34
Localizare : copsa mica

http://www.ingeriizone.com

Sus In jos

Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 Empty Re: Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!

Mesaj Scris de Lapos Mier Oct 19, 2011 1:07 am

mi sa oprit internetul....da nu conteaza bafta

Lapos
Membri

Mesaje : 20
Data de inscriere : 01/07/2011
Varsta : 34

Sus In jos

Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 Empty Re: Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!

Mesaj Scris de Lapos Mier Oct 19, 2011 1:11 am

aaaaa....si am uitat google a facut aceeasi lucru ieri numai ca el la jumatatea hartii ..si a dat ban lui menos ca ia zis ca ii prost

Lapos
Membri

Mesaje : 20
Data de inscriere : 01/07/2011
Varsta : 34

Sus In jos

Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 Empty Re: Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!

Mesaj Scris de ZoOmLeSs Mier Oct 19, 2011 1:20 am

lapos ai grija la dublu post
ZoOmLeSs
ZoOmLeSs
Membri

Mesaje : 180
Data de inscriere : 16/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 Empty Re: Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!

Mesaj Scris de 3n3rgy Mier Oct 19, 2011 8:17 am

Pt. Lapos...

Colegule Lapos..uite cum sta treaba:
1.nu imi place ca cineva sa nu respecte regulile pe care le respect chiar si eu si mai mult, sa creeze haos din cauza asta..
2.nu vreau sa vad ca imi contesta cineva deciziile fara sa aduca argumente clare si concise...
3.nu vad posturi ale tale pe server cu eventuali codati prinsi...
4.nu te vad tinand redirectele care sunt obligatorii pentru fiecare admin...
5.avand in vedere cele spuse mai sus, mai concret eu nu am nicio datorie la tine din moment ce nu ai ajutat comunitatea Ingerii cu nimic ci din Contra, ai profitat de ce ti-am dat in interesul tau propriu si personal..
6.ti-am lasat slotul si astfel, ti-am mai dat o sansa sa demonstrezi ca iti place sa joci alaturi de noi pe acest server si ca de vei mai primi o sansa, vei da mai mult pentru aceasta comunitate decat ai dat pana acum.

Daca am gresit cu ceva in acest post te rog sa vii cu argumente si dovezi in sustinerea acestora, nu sa te plangi peste tot spunand ce mare greseala am facut eu, cand din cate vezi eu nu m-am luat deloc de tine si te-am lasat in speranta ca vei realiza intr-o zi ca ar mai trebui si sa dai ca sa primesti inapoi..
Si sincer pana acum, eu ti-am oferit mult mai mult decat mi-ai aratat tu ca poti duce...


O seara placuta !


Ultima editare efectuata de catre 3n3rgy in Mier Oct 19, 2011 8:24 am, editata de 1 ori
3n3rgy
3n3rgy
Administrator

Mesaje : 664
Data de inscriere : 03/06/2011
Localizare : Iasi

https://ingeriizone.forumgratuit.ro

Sus In jos

Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 Empty Re: Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!

Mesaj Scris de Mace Mier Oct 19, 2011 8:21 am

Lapos a scris:aaaaa....si am uitat google a facut aceeasi lucru ieri numai ca el la jumatatea hartii ..si a dat ban lui menos ca ia zis ca ii prost

citeste regulamentul sa vezi ce spune despre acuze fara dovezi. ai 22 ani , nu ne face sa credem ca ai sub 14.
Mace
Mace
Administrator

Mesaje : 280
Data de inscriere : 12/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Radauti

Sus In jos

Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 Empty Re: Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!

Mesaj Scris de Lapos Mier Oct 19, 2011 8:43 am

aa energy nu lasa slotul poti sal stregi linistit.

Lapos
Membri

Mesaje : 20
Data de inscriere : 01/07/2011
Varsta : 34

Sus In jos

Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 Empty Re: Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!

Mesaj Scris de 3n3rgy Mier Oct 19, 2011 8:49 am

Ok..Cum vrei..Pacat ca gandesti asa...Bafta...
3n3rgy
3n3rgy
Administrator

Mesaje : 664
Data de inscriere : 03/06/2011
Localizare : Iasi

https://ingeriizone.forumgratuit.ro

Sus In jos

Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 Empty Re: Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!

Mesaj Scris de TIPUL Mier Oct 19, 2011 9:46 am

mda pacat mah lapos dar nu trebuisa sa reactionezi asa ai vazut ca sunt pe server trbuia sa zici ceva si ma puneam, eui spect si te lasam pe tn si asa nu aveam chef prea mare decs ca am alte probleme in viata reala dar trebuisa sa zici ceva
TIPUL
TIPUL
Membri

Mesaje : 133
Data de inscriere : 25/09/2011
Varsta : 34
Localizare : copsa mica

http://www.ingeriizone.com

Sus In jos

Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!! - Pagina 2 Empty Re: Retrogradari/stergeri admine sau sloturi!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum